Bractwo Różańca PŻWB

"Bractwo Różańca - Prawdziwego Życia w Bogu" jest integralną częścią

grupy modlitewnej "Dwóch Serc Prawdziwego Życia w Bogu"

Bractwo Różańca PŻWBBractwo Różańca PŻWB

Czciciele Najświętszej Maryi Panny - Matki Bożej - Matki naszej i Królowej Niebios

1. Jan Antoni 80 - Wielkopolska
2. Elżbieta Zofia 55 - Podkarpacie
3. Leokadia Maria 54 - Śląsk
4. Krzysztof Piotr 83 - Podkarpacie
5. Elżbieta Maria Aniela 54 - Mazowieckie
6. Maria Marta 80 - Łódzkie
7. Teresa Marta Joanna 78 - Warmińsko-Mazurskie
8. Weronika Natalia 90 - Podkarpacie
Bractwo Różańca Dwóch Serc PŻWB

Aby móc zapisać się do Bractwa Różańca należy zadeklarować codzienne odmawianie przynajmniej jednej części Różańca Świętego wraz z rozważaniem na swój sposób Tajemnic Różańca. Można odmawiać więcej, zachęcamy do odmawiania całego Różańca czyli trzech części ponieważ jest z tym związane 15 obietnic Matki Bożej dane bł. Alanowi de la Roche - de Rupe.

----------------------------------
Jedna Część Różańca składa się z:

50 razy:
Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

5 razy:
Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego.

5 razy:
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, Jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

5 razy (raz po każdej dziesiątce Zdrowaś Mario):
O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia. (od Matki Bożej z Fatimy 1917r)

5 razy (raz po każdej dziesiątce Zdrowaś Mario).
Jezu, moja jedyna miłości, modlę się za tych, których kochasz, a którzy nie potrafią kochać Ciebie. Oby mogli zostać oczyszczeni i uzdrowieni, aby i oni doznali uwolnienia od wszelkiego zła. Amen.(od Jezusa, Vassula Ryden 8.08.1993r)
----------------------------------------

Deklarację codziennej modlitwy Różańcowej polecamy złóżyć na ręce Maryi Niepokalanej, przed Najświętszym Sakramentem, aby razem z Jezusem umocniła was w tym postanowieniu.

Czy Maryja jest Tą, którą kochasz najmocniej ze wszystkich na świecie?

Czy tak trudno zarezerwować dla najukochańszej Matki chociaż pół godziny na dobę na 1 część Różańca?

Słowa Jezusa o Różańcu z objawienia "Prawdziwe Życie w Bogu" - Vassula Ryden (1985-2003r) :

JEZUS [25.01.88] “Pragnę, abyście odmawiali Różaniec i pozdrawiali Moją Świętą Matkę. Chcę, abyście wynagradzali za wasze grzechy i prosili Ją o pouczenie was.” [4.06.88] “spraw Mi radość, odmawiając Święty Różaniec. Przeżywaj i kontempluj oczyma twojej Najświętszej Matki te Tajemnice, które wasza epoka próbuje zracjonalizować”. [21.11.88] "Błogosławione dziecko, naucz również i innych wolniej odmawiać Święty Różaniec. To na nic modlić się szybko i tylko wargami. Każda modlitwa powinna płynąć z serca. Powinniście odczuwać to, co mówicie, więc znajdźcie czas, aby medytować każdą Tajemnicę.”
[16.11.88] “Pouczyłem cię, co znaczy Prawdziwe Życie we Mnie. Módl się często, odmawiaj każdego dnia Różaniec Święty, bowiem ten łańcuszek stanie się Łańcuchem, którym szatan zostanie związany i zwyciężony!” [9.02.90] “Chcę, abyście odmawiali Różaniec i to – jeśli możliwe – wszystkie trzy części. Moim celem jest doprowadzenie was do świętości.

Słowa Matki Bożej z objawienia: „Do Kapłanów Umiłowanych Synów Matki Bożej” - Ks. Stefano Gobbi (1973-1997r):

MARYJA [479j] "Każdy odmawiany ze Mną Różaniec ogranicza działanie szatana, broni dusze przed jego złym wpływem i udziela większej siły dobru, aby rozszerzało się w życiu wielu Moich dzieci. [479n] "Skromny i delikatny sznurek Różańca Świętego tworzy silny łańcuch (Ap 20,1). Dzięki niemu uczynię Moim więźniem (Ap 20,2-3) mrocznego władcę tego świata, nieprzyjaciela Boga i Jego wiernych sług.

Jak odmawiać Różaniec

15 Obietnic od Matki Bożej dla odmawiających Różaniec (Bł. Alan de la Roche - de Rupe)

Rozważanie Tajemnic Różańca (Vassula Ryden)

Rozważanie Tajemnic Różańca (ks. Stefano Gobbi, M.Valtorta)

Bractwo Różańca
Syr 43,11 Patrz na tęczę i wychwalaj Tego, kto ją uczynił, nadzwyczaj piękna jest w swoim blasku...
Rdz 9:12-13 Po czym Bóg dodał: A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy:
Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią.


www.pzwb.duchprawdy.com